1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
26,5 x 38,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
12 x 17 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček 50
barevná litografie
18 x 14 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček
olej, malířská lepenka
36,5 x 27 cm
Signatura: PD Vojt S 31/XII, LD 1965, na rubu pod dedikací Vojt S
barevná litografie
14 x 21 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
14,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
46 x 62 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt. Sedláček 34
barevná litografie
17,5 x 26,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček, PD Vojt. S. v tisku
46 x 62 cm (výřez)
litografie
26 x 43,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
barevná litografie
21 x 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943 v tisku
litografie
19 x 29 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček