1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
kvaš
28 x 40 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 62
litografie
17 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
15,5 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
18 x 26 cm
Signatura: Vojt. Sedláček, v tisku Vojt. S.
litografie
11 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 18,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
12,5 x 19 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno