1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
akvarel, karton
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 47
litografie
9,5 x 20 cm
Signatura: LD Vojt S 44
litografie
11 x 15 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 65
litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
2 x barevná litografie
20 x 14,5 / 20 x 14 cm
Signatura: 2 x PD Vojt Sedláček
barevná litografie
19 x 14 cm
Signatura: neznačeno
litografie
11,5 x 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 69
litografie
12 x 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
barevná litografie
19,5 x 14 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 5/200
34,5 x 51 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 57