linoryt, kresba tužkou, dopis
21,5 x 10 / 19,5 x 9 cm
Signatura: 2 x UD M. Houra 72, 1 x M. Houra
barevný linoryt
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M. Hlobilová
barevný linoryt
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M. M. Hlobilová
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, kresba tuší
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: LD R. Němeček, PD 2013
suchá jehla, kresba tuší
v 19,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD R. Němeček 2010
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
linoryt 5/100
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Tesař Vl.
2 x barevný linoryt
16,5 x 5,5 / 16 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD Houra 70
2 x barevný linoryt
v 16 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Houra 83
4 x kresba tužkou
21 x 10 / 10 x 21 cm
Signatura: 4 x UD Houra 72
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Liesler 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71, monogram J. Š v tisku
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD J. Kaiser
litografie 184/200
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD K. Toman 71
akvarel, tuš
v 37 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD monogram AP
kresba uhlem, vrypy
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram AP
akvarel, tuš
v 42 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Ant. Procházka
olej, lepenka
v 35 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Paris monogram MFK
olej, plátno
v 65 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Jos. Vacke 37
olej, plátno
v 96 ✕ š 108,5 cm
Signatura: LD V. Procházka