barevná litografie, autorský tisk 8/20
v 37,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 31/90
v 21 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Jiří Slíva
barevná litografie, autorský tisk
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zd. Červinka
tisk, tempera
v 58 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD R. Fila 09
tisk, tempera
v 33,5 ✕ š 63 cm
Signatura: UD R. Fila 06
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD R. Fila 12
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, tempera
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD R. Fila 11, na rubu R. Fila 11