barevná litografie 105/200
v 33 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 19
barevná litografie 71/110
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PN M. Rittstein 2014
barevná litografie, autorský tisk
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Klára Sedlo 2022
barevná litografie
v 58 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie 23/100
v 46 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2019
barevná litografie 17/100
v 47 ✕ š 65 cm
barevná litografie 76/100
v 43 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2021
barevná litografie 34/100
v 59 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2020
barevná litografie 6/33
v 64 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2021
barevná litografie 74/100
v 62 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2020
barevná litografie 83/100
v 38 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie 6/20
v 62,5 ✕ š 43 cm
barevná litografie 27/50
v 31,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2018
barevná litografie 37/70
v 43 ✕ š 32 cm
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2022
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD K. Sedlo 22
barevná litografie 90
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2020
barevná litografie 90/100
v 47 ✕ š 37 cm
barevná litografie 57/100
v 64,5 ✕ š 46 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD P. Horák 23, na rubu Pavel Horák 2023
v 38 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Zábranský
vernis mou
v 10,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Josef Vaic