kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Kája Saudek
tisk
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: PU Saudek v tisku
fotografie olejomalby, papír na kartonu
v 22 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda. 1907, LD Al Kalvoda v tisku
vernis mou 50/220
v 29,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD K. Gabriel
barevná litografie 33/55
v 30 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Ctirad Stehlík 81
litografie, akvarel
v 31,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 3,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Vl Pukl
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Vondrouš
lept, autorský tisk
v 23,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
barevná akvatinta
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Pavel Šimon, monogram P. Š. v tisku
akvarel, tuš, běloba
v 10,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
v 14 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
kresba fixem, papír
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram Ji
katalog, reprodukce kreseb, 27 listů Quatre histoires de blanc et noir
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 1/200
v 30 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 72
v 18,5 ✕ š 28 cm
Signatura: UD V Komárek
v 14 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
v 8,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: D M. Fischerová-Kvěchová, PD monogram MFK v tisku
barevná litografie
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Arno Nauman v tisku
v 8,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD Vorlí
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
barevná kresba perem
v 5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD V. Kubašta
6 x barevná litografie
6 ks 4,5 x 4,5 cm
Signatura: 6 x UD Roučka