7 x různé techniky 66/150
7,5 x 7,5 / 14,5 x 10 cm
Signatura: 7 x dole
14 x různé techniky 95/200
16 x 11 / 13,5 x 6 cm
Signatura: vše dole
lept 41/60
v 9 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Veselý
v 22 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD K. Němec, monogram KN v tisku
barevná litografie
v 20 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
kresba tuší, akvarel
v 39 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M Klukovská
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Čejka 1915
suchá jehla 50/100
v 19,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Olga Čechová 75
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Tomáš Bím
akvarel
v 18 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 48/100
v 8 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2005
barevná suchá jehla, suchá jehla 1/5
7 x 8,5 / 8 x 9 cm
Signatura: 2 x PD Zdeněk Fuksa 73
barevná litografie 76/200
v 12,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
litografie
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, monogram ŠM 54 v tisku
2 x zinkografie
11 x 8,5 / 13,5 x 9 cm
Signatura: 2 x D Kamil Lhoták (80, 81) v tisku
2 x litografie
13,5 x 8,5 / 14 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský, 1 x LD monogram MŠ 59 v tisku
2 x barevná litografie, 1 x autorský tisk
12 x 9,5 / 13 x 3,5 cm
Signatura: 2 x UD Vlad Suchánek
barevná litografie
v 16 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie, autorský tisk
v 11,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 75/100
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie
v 8 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 81/120
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD Vlad Suchánek
barevná litografie
v 6 ✕ š 6,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek