dřevoryt 28/45
v 20 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD B. Lacina 63
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Karlíková 76
barevné tuše, ruční papír
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Hanel 79
koláž, oboustranná, karton
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD R. Kratina
akvarel
v 34,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD F. Chmelař 1974
monotyp
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD V. Kiml 65
litografie 18/100
v 52 ✕ š 64 cm
Signatura: UD Anderle
kresba tuší, akvarel
v 38 ✕ š 24 cm
serigrafie 2/15
v 23,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný 1970
tempera, plátno
v 98 ✕ š 76 cm
lept 15/33
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD J. Valenta 69
olej, lepenka
v 100 ✕ š 72 cm
Signatura: LD J. Havránek 66
barevná serigrafie 56/200
v 58 ✕ š 78 cm
Signatura: PD Novosad 73
kombinovaná technika, akvarel
v 60 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Laška
v 25 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD P. Kotík 64
litografie
v 8,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 62
suchá jehla, ruční papír 113/150
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jan Bauch
suchá jehla, ruční papír
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jan Bauch, Jan Bauch na titulce
8 x grafický list
4 x 3 / 5,5 x 8 cm
Signatura: U B. Lacina na frontispisu
litografie
v 27 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
dřevoryt 71/75
v 22 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Olga Čechová 77
ofset, kresba - otisk z dlaně
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Rudolf Fila
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD L. Novák
akvatinta č. 3
v 25,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Čepelák