akvatinta, č. 2
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Čepelák
kresba fixem
v 23 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Zívr 1973
barevný grafický list
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Z. Kučera 64
akvarel, tuš, karton
v 42,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1972
akvarel
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 50 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 45 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 50 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 41 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 41 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Eduard Tomek
akvarel
v 42,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 36 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 40,5 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 41 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Tomek
kresba tuší, akvarel
v 13 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LN Načeradský 76
akryl, koláž, textilie, plátno / acrylic, plátno
100 x 100 / 100 x 111,5 cm
Signatura: 2 x LD monogram MH 76
v 11,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
litografie 184/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71
barevná litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD 1971 Synecká
akvarel
v 34,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 34,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Tomek