barevné fixy, karton
v 77 ✕ š 63,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1970
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, plátno
v 90 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
barevné tuše, karton
v 87,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: na rubu Milan Grygar 1976
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, plátno
v 45,5 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Rittstein 76, na rubu na blindrámu M. Rittstein 76
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
koláž
v 13 ✕ š 18 cm
Signatura: PD monogram JK 69
strojopis, zinkografie
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram JK 67
v 60 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1972
barevná serigrafie 29/50
v 33,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Lieber (?)
kombinovaná grafická technika 70/100
v 28 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD V. Koutský 67 Boček
barevná litografie, autorský tisk 18/109
v 32 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Jaromír Hofman 1973
2 x litografie 26/60
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: 2 x PD Bružeňák 75
2 x litografie (54/60, 5/60)
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: 2 x PD Bružeňák 75
barevná litografie
v 25,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Seydl
dřevoryt 12/60
v 39,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Hadlač 72
2 x tisk
15 x 20,5 / 10,5 x 27 cm
Signatura: 1 x PD Saudek v tisku
5 x různé techniky 44/50
v 12 ✕ š 12 cm
Signatura: 5 x D různě
barevné tuše
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: LD monogram K 60
olej, plátno
v 35 ✕ š 45 cm
Signatura: PD A. Kovalová 78
olej, plátno
v 70 ✕ š 48 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1978
barevná litografie 7/34
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD F. Gross 71
kombinovaná technika, akvarel, tempera, tužka, karton
v 35,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Hladík, monogram JH 67
barevný ofset, autorský tisk
v 64,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Alviani 1972
kombinovaná technika, perforace, reliéf se zrcadlovou fólií, serigrafie 23/50
v 44 ✕ š 42 cm
Signatura: UD V Bonato 70