litografie
v 18,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 73
v 31 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Bělocvětov 76
malba tuší
v 50 ✕ š 34 cm
Signatura: LN 62 Bělocvětov
strukturální grafika
v 8,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Old. Hamera 1966
strukturální grafika
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Old. Hamera 66.
2 x barevný tisk
v 10,5 ✕ š 22 cm
Signatura: 2 x D monogram AB v tisku
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 43,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
olej, karton
v 43 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Najmr 1961
v 20,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram Št 77, Ota Št 77 na rubu
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
litografie
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Sklenář 71
strukturální grafika, autorský tisk
v 22,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 1970
originální černobílá fotografie
v 30 ✕ š 21,5 cm
litografie
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Štormová 71
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1971
akvarel
v 45,5 ✕ š 64 cm
Signatura: LD K. Oberthor 73
barevná litografie 9/30
v 446,5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD monogram K 969
linoryt 80/100
v 43 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Chadima 67
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 78