barevná serigrafie
v 47,5 ✕ š 44 cm
Signatura: na rubu Kampmann 1966
barevná serigrafie 170/200
v 56,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: PD Lenk 68
grafický list 26/120
v 39,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 75/76
barevná serigrafie 71/75
v 40,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Kreutz 71
barená serigrafie, zkušební tisk
v 40,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Kreutz 71
barevná serigrafie
v 76 ✕ š 62,5 cm
Signatura: neznačeno
8 x litografie
v 43 ✕ š 32 cm
Signatura: 8 x PD různě v tisku
kresba tužkou, uhel, papír, kombinovaná technika
v 57 ✕ š 49 cm
Signatura: M. Šnajdr 78
15 x černobílá fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
originální fotografie
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: na rubu Ehm
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Fiala, LD monogram VF 71 v tisku
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Jar Nov 71
12 x fotografie
17,5 x 12,5 / 12,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x fotografie
12,5 x 17,5 / 17,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný
dřevoryt s podtiskem 177/220
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný 1965, D Dalibor Chatrný 65
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Seydl v tisku
litografie
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. S. Urban
kvaš
v 21 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
kvaš
v 20,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vl. Preclík 71
barevná litografie
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Olga Čechová 71
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Souček 79
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Souček 79
suchá jehla 5/10
v 32,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný 1968