kvaš, běloba, akvarel, karton
v 44 ✕ š 56 cm
Signatura: PD 71 Valter K
akryl, plátno
v 125 ✕ š 125 cm
Signatura: na rubu 5× Edoer Agostini 1976
nylon, kartonové tuby, dřevěný rám, plexi box
v 65 ✕ š 61 ✕ h 10 cm
Signatura: zezadu Emilio Cavallini 1971
světelný objekt, osvětlení, PVC, perforovaný kov, dřevo
v 49 ✕ š 49 ✕ h 49 cm
Signatura: zezadu Giovanni Anceschi 1964
vrstvený transparentní papír, dřevo
v 75 ✕ š 75 ✕ h 4,5 cm
Signatura: na rubu Landi Edoardo / E. Landi 61–64
světelný kinetický objekt
v 56 ✕ š 56 ✕ h 13 cm
Signatura: neznačeno
3 x koláž
3 ks 34,5 x 34,5 cm
Signatura: 3 x UD Jan Kubíček 1979 / 89
kombinovaná technika, papír, deska
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 69
kombinovaná technika, olej, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: LD monogram FKF 69, na rubu F. K. Foltýn / 1969
asambláž, koláž, proláž, dřevěná deska
v 100 ✕ š 71 cm
kombinovaná technika - otisky razítek, karton
v 88 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Janošek 65
barevná litografie
v 17 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Sklenář
v 27,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka 1969
barevný ofset, autorský tisk
v 64,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Alviani 1972
linoryt 1/5
v 20 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD Orest Dubay 1966
reliéfní tisk (3/12, 3/12, 4/12)
v 38,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: 3 x PD E. Antal 1977
lept 41/50
v 24,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD A Brunovský 1966
suchá jehla, autorský tisk
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram J. J. 70
lept, autorský tisk / linoryt
22 x 17,5 / 27 x 46,5 cm
Signatura: 2 x PD Škarohlíd (70, 79)
barevná litografie, autorský tisk
v 27 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD F. Bič 75
barevný lept 3/10
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 80
suchá jehla 5/20
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 68
suchá jehla 5/20
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 68
suchá jehla 5/20
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 68