barevná litografie
v 8 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 77
lept 12/75
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Blabolilová 80
barevná suchá jehla
v 12,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD L. Jandová 78
suchá jehla, mezzotinta 29/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
suchá jehla, mezzotinta 29/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
lept, akvatinta
v 17,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jaroslava Pešicová 77
reprodukce koláže
v 20 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 80/82
grafický list
v 8,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Václav Alena Zykmundovi
ofset 27/50
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Juraj, Meliš 75 v tisku, na rubu autorské razítko
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD I. Gruber 66
lept, akvatinta 18/50
v 48,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Janíček 69
barevný linoryt 57/100
v 51 ✕ š 51 cm
Signatura: PD F. Geiler 74
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Timm Ulrichs
serigrafie 337/500
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Alviani
barevná serigrafie 3/100
v 80 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Glattfelder 1974
barevná serigrafie 32/75
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Garcia Rossi 73
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Willlding 67
barevná serigrafie 7/100
v 58,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Timm Ulrichs
barevná serigrafie
v 85,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Mavignier, LD 69
kombinovaná technika, perforace, reliéf se zrcadlovou fólií, serigrafie 23/50
v 44 ✕ š 42 cm
Signatura: UD V Bonato 70
barevná serigrafie 46/125
v 67,5 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD G. Alviani 1980
barevná serigrafie
v 47,5 ✕ š 44 cm
Signatura: na rubu Kampmann 1966
barená serigrafie, zkušební tisk
v 40,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Kreutz 71
barevná serigrafie 4/10
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Fritz 71