v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD A Grmelová 62, LD monogram AG v tisku
barevná litografie 1/100
v 17,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD F. Bič 77
3 x suchá jehla (1/50)
20 x 14,5 / 15,5 x 9 cm
Signatura: 3 x PD Škarohlíd (81, 80, 79)
4 x litografie
17 x 10,5 / 10 x 15,5 cm
Signatura: 4 x PD C. Bouda, 1 x C. Bouda a 3 x různě monogram CB v tisku
6 x dřevoryt
13 x 8,5 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 6 x PD Florian
3 x suchá jehla (34/50, 48/50, 8/50)
12 x 11,5 / 7,5 x 6,5 cm
Signatura: 3 x PD J. Pavlík (81)
barevná litografie, zkušební tisk
v 46,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Liesler 67
barevná litografie 64/75
v 51 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Liesler 69
lept 17/35
v 18 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD Liesler 64
lept 8/30
v 23,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Liesler 68
barevný lept 6/10
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Liesler 65, na rubu Josef Liesler / 1965
lept 7/26
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Liesler 65
monotyp
v 74,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Urbánek 70
vernis mou 2/5
v 37,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Voneš 69
barevná litografie 6/17
v 32 ✕ š 46 cm
Signatura: PD J. Sedláček 63
olej, plátno
63 x 82 cm
Signatura: sign. PD Klápště 70
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. LN J. Šerých 1975
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, sololit
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD K Valter 64 Hladová země
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |