serigrafie, autorský tisk
v 23 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Luigi Ferro / 1967
serigrafie, autorský tisk
v 23 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 1967
serigrafie 3/26
7 x 7 / 48 x 48 cm (list)
Signatura: na rubu Hansjörg Mayer 1965
grafický list 34/120
v 22,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Ruth Wolf-Rehfeldt 77, na rubu autorské razítko
lept, ruční papír ??/100
v 24,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Baruchollo
lept 9/30
v 19,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD D. Ranft-Schinke 75, monogram RS 75 v tisku
lept 2/30
v 19,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Ranft 75, LD Ranft 75 v tisku
lept 20/30
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Ranft 74, UD Ranft 74 v tisku
linoryt, akvarel
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund 60
serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
barevná litografie 2/50
v 22 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
strojopis, ruční papír
v 30,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jiří Valoch
v 32 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram LN
koláž 6/100
v 24 ✕ š 25,5 cm
Signatura: Jiří Kolář 69 na rubu na štítku
v 62 ✕ š 42,5 cm
Signatura: LD Hořánek 1962
barevný lept, autorský tisk 7/20
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Hořánek 69
lept, autorský tisk 3/10
v 60 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Hořánek 70
v 52,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Hořánek 1961 28 IV.
barevný lept, autorský tisk 15/40
v 22 ✕ š 28 cm
Signatura: UD Hořánek 66
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Gruber 66
v 35 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Gruber 67
akvarel, tuš, karton
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LD Milada Marešová 1976
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, pastel, tuš, papír
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD monogram JK
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, sololit
v 46,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1979, na rubu Ota Janeček 1979
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |