opticko-kinetický objekt, serigrafie na kartonu a skle 89/100
v 67,5 ✕ š 67,5 ✕ h 6,5 cm
Signatura: PD Biasi
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
světelný kinetický objekt
v 56 ✕ š 56 ✕ h 13 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
světelný kinetický objekt
v 68 ✕ š 68 ✕ h 10 cm
Signatura: na rubu na štítku ABarrese, Alberto Marangoni
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Claisse
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf, PVC pásky, barevná deska
v 49 ✕ š 31,5 ✕ h 5 cm
Signatura: na rubu 2× Toni Costa
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
akryl, plátno
v 90 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Glattfelder, na blindrámu 1974 Glattfelder a autorké razítko
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
vrstvený transparentní papír, dřevo
v 75 ✕ š 75 ✕ h 4,5 cm
Signatura: na rubu Landi Edoardo / E. Landi 61–64
akryl, karton, koláž, dřevo
50 × 50 × 7 cm / 29 × 29 × 4 cm
Signatura: na rubu monogram 1977 CH
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kinetický objekt, leštěná ocel, korkové kuličky 5/8
v 90 ✕ š 57 ✕ h 13 cm
Signatura: na rubu na kovovém štítku J. Stein 25/II/006
akryl, plátno, perspex
v 82 ✕ š 82 ✕ h 8 cm
Signatura: na rubu Sara Campesan 1967 a autorské razítko
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kartonová struktura, plexi box
v 60 ✕ š 60 ✕ h 12 cm
Signatura: na rubu na štítku Paolo Scheggi
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
kresba kuličkovým perem
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 74
v 44 ✕ š 31 cm
Signatura: LD Bělocvětov 73
v 9,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: LD Jiri Valoch /1967/ v tisku
v 10,5 ✕ š 9 cm
v 9,5 ✕ š 8 cm
v 10 ✕ š 8 cm
v 10 ✕ š 9 cm
kontratyp 4/7
v 48 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 68
v 95 ✕ š 67 cm
Signatura: na rubu na štítku Jiří Kolář 70
barevná serigrafie 40/100
v 63,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Jankovič 70
v 41,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD nečitelná 71
v 24,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD nečitelná
serigrafie, autorský tisk
v 17 ✕ š 17 cm
Signatura: PD F. Kyncl 72