grafický list / 2 x kresba
9,5 x 6,5 / 21 x 10 cm
Signatura: 2 x D Dalibor Chatrný, D. Chatrný na rubu
lept 3/10 / dřevoryt, autorský tisk
9,5 x 29,5 / 14 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Zdeněk Fuksa (70, 68)
linoryt 69/200
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Igor Rumanský 1978
kresba tužkou, akvarel
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: PD O Zemina, LD Hostinné 5. 9. 1974
suchá jehla 46/50
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Škarohlíd 74
v 18 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Marie Fillippovová 1967
suchá jehla 14/70
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 76
suchá jehla 46/50
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 74
suchá jehla 37/100
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 79
litografie
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD F. Malý 74
11 x lept 28/48
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: 11 x PD Havlíček 74
6 x barevný lept 5/60
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: 5 x PD Alena Laufrová 79
kombinovaná grafická technika
v 41,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram FD 66
barevný lept 20/100
v 30 ✕ š 21 cm
2 x tisk
v 41 ✕ š 10,5 cm
Signatura: 2 x PD v tisku A Born
2 x tisk
v 41 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PN monogram AB v tisku, LD A Born v tisku
barevný lept / litografie
15 x 8,5 / 12 x 9 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 1987, UD Oldřich Kulhánek 78 v tisku
2 x litografie
12 x 9 / 11,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Roučka 78, UD Vlad Suchánek
koláž, asambláž, deska
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram JK 70, na rubu Jiří Kolář / 1970
akvarel
v 57 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M. Netík 78
akvarel
v 34,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD F. Chmelař 1974
barevná strukturální grafika
v 52,5 ✕ š 33 cm
Signatura: UD B Borovský 66
barevná litografie 3/90
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Liesler 69
kombinovaná technika, asambláž, olej, dřevěná deska
v 71 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Istler 67
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |