v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1974
lept 1/50
v 30,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 72.
barevná litografie 142/200
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Gergelová Viera 1975
suchá jehla 3/50
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 79
lept, autorský tisk
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Havlíček 73
barevný lept 22/120
v 18,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD E Bednářová 79
suchá jehla, mezzotinta 60/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla, mezzotinta 60/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
suchá jehla 60/60
v 16 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Anderle
koláž
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 79
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5
2 x barevná litografie (9/100, 61/200)
14 x 17,5 cm / 13,5 x 16 cm
Signatura: 2 x PD V Hejna (65)
grafický list 23/160 / barevný lept 18/60
16,5 x 13,5 cm / 13 x 17 cm
Signatura: PD Jamníková, UD B. Voříšek 65
akvarel
v 28 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LD V. Koutský 66
barevný pastel
v 14 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka, PN 1972
olej, karton
v 43 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Najmr 1961
barevný grafický list 2/3
v 44 ✕ š 32,5 cm
Signatura: UD Valter K 1971
akvarel
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR
akvarel
v 21,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD autorské slepotiskové razítko MR
barevná litografie
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD monogram MR 1973 v tisku
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
voskový pastel, tužka
v 26 ✕ š 33 cm
Signatura: LD 1964 8/6 Valter K
akvarel, tuš
v 29 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979