serigrafie 23/35
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
kresba tuší, barevný papír
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: UD D. Chatrný 72
akvarel, tuš, karton
v 32 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram LM 69, na rubu pasparty Ladislav Marák 1969
barevný lept 7/100
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
akvarel
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD J. H.Kocman 12/65
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: LD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: LD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH 64
strukturální grafika
v 23 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Puchnarová 62
reliéfní tisk, autorský tisk
v 19,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
v 16 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Jiří H. Kocman
v 27 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jiří H. Kocman /67/
kombinovaná technika, reliéf, pečetní vosk, barva, kuličkové pero
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Istler
akvarel
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: LD K. S. Hájková 68, autorské razítko na rubu
barevná litografie, novotisk
v 47 ✕ š 39 cm
Signatura: UD autorské razítko O Kokoschka 72
barevná litografie 32/55
v 45 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Karel Toman 1979
lept 26/60
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD monogram K 69
barevná serigrafie 52/200
v 58 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Nvosad 73
kombinovaná technika, monotyp
v 69,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 73
kvaš, tuš, oboustranná kresba
v 65 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Načeradský 70
barevná litografie 93/100
v 25 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD M. Rittstein 79
barevná litografie 23/30
v 26,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 79
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD V. Polášek 71
lept 1/100
v 26 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Nikl 1970