kombinovaná technika, asambláž, dřevo, plátno
v 136 ✕ š 108 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1986
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, koláž, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: LD Vajce 99
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
v 100,5 ✕ š 100,5 cm
Signatura: LD Vajce
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
syntetická barva, sololit
v 52 ✕ š 122 cm
Signatura: na rubu Kopecký
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
3 x olej, lněné plátno
3 ks 100 x 51 cm
Signatura: 3 × na rubu Fritz 90, 3 × na rubu razítkem Kunibert Fritz 1990
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Jiří David 90
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
akryl, olej, dřevěná deska
v 95 ✕ š 68 cm
Signatura: na rubu Jan Merta / 2015 – 2021
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, plátno
v 300 ✕ š 195 cm
Signatura: na rubu 2× Jan Merta 2009
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
akryl, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD ze strany Petr Kvíčala monogram PK / 2010, na rubu monogram PK 2010
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Grygar / 2020
olej, plátno
v 150 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu J. Pištěk 2003
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 114 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu J. David / 89, David 89
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
v 69 ✕ š 98 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 80 ✕ š 130 cm
Signatura: na rubu Kopecký 2018
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
tempera, kvaš
v 31 ✕ š 23 cm
Signatura: LD P. Kotík
olej, plátno
v 73 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Otto Stritzko 1952
akvarel, tužka, karton
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD L Kuba
akvarel, karton
v 34 ✕ š 17 cm
Signatura: PU L Kuba 99
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD K. Jílek 52
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
olej, monotyp
v 45 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD V. Cidlinský
kombinovaná technika, asambláž, kresba, deska
v 33,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Vaňura 2010/ Vaňura 2013
kombinovaná technika, plátno
v 25 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram H 09, na rubu autorské razítko 2020 Master Piece Havrilla
olej, lepenka
v 24,5 ✕ š 29,5 cm