olej, plátno
v 54 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1955, na rubu Jan Bauch
barevný pastel, karton
v 26 ✕ š 27,5 cm
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 41 ✕ š 66 cm
Signatura: LD monogram JU
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, karton
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: LD A Bílek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem roku 1900
olej, plátno
v 65,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
v 51 ✕ š 67 cm
Signatura: PD J. Ullmann
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Holub 99
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
v 33,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, karton
v 41,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Fr. Kaván
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kolem roku 1908
olej, lepenka
v 39 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Kaván
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, karton
v 40,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, lepenka
v 49 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček, na rubu Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
v 34 ✕ š 43 cm
Signatura: LD O. Marvánek, na rubu Ot. Marvánek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 30,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Jambor 1946
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 32 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Bazovský
olej, plátno
v 51 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
olej, plátno
v 50 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Jean Dufy 1927
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD V. Špála 26
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
akvarel, karton
v 47 ✕ š 62 cm
Signatura: LD Alois Bílek 35
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 46 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Kars
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, hobra
v 90 ✕ š 108 cm
Signatura: PD Ant. Procházka 37, na rubu Ant. Procházka 1937
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 23 ✕ š 22 cm
Signatura: LD L. Valtat
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, lepenka
v 22 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram P. K.
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Coubine, na rubu na štítku Coubine 1929
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |