akryl, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Pastrňák 2009
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Fero Lipták
olej, lepenka
v 60 ✕ š 39 cm
Signatura: na rubu 2 x autorské razítko
olej, lepenka
v 78 ✕ š 57 cm
Signatura: autorské razítko V. Trefil na rubu
olej, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
v 48 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek
olej, dřevěná deska
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LD FWacha
cca 1972
kombinovaná technika, překližka
v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zábranský
akvarel
v 46,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
akvarel
v 31,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram W. N.
v 40,5 ✕ š 28 cm
Signatura: LD Rožánek
olej, plátno
v 75 ✕ š 90 cm
Signatura: PD B. Mareček 1925.
olej, lepenka
v 18 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka 2008
akryl, deska
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 89
akryl, deska
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M. Štolfa 04
olej, plátno
v 53 ✕ š 66 cm
Signatura: LD Porš Gustav
olej, sololit
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Matal 83, Matal 83 na rubu
olej, lepenka
v 45 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD F. Nágl / 1913
akryl, deska
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 86
akryl, deska
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 85
akryl, deska
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 95
olej, sololit
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Matal 82
olej, dřevěná deska
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PN nečitelná
olej, plátno
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Guth