akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
olej, karton
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, karton
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, pastel
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: LD V. Příhoda
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, sololit
v 29,5 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
v 35 ✕ š 45 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
v 40 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, plátno
v 89 ✕ š 89 cm
Signatura: PD Jos. Svoboda
olej, lepenka
v 78 ✕ š 67 cm
Signatura: PD 1984 Jan Wolf
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. F. Černil
olej, lepenka
v 24 24 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Veris
olej, lepenka
v 35 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Paris monogram MFK
olej, plátno
v 65 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Jos. Vacke 37
olej, plátno
v 96 ✕ š 108,5 cm
Signatura: LD V. Procházka
olej, plátno
v 110 ✕ š 77,5 cm
Signatura: na rubu Kuchař
akryl, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: Otto Placht 2017 na rubu
olej, plátno
v 31 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Fr. Podešva, na rubu Paris 1937
olej, plátno
v 48 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Em. Ranný 91
olej, lepenka
v 44,5 ✕ š 50 cm
Signatura: PD H. Salichová 19??
olej, plátno
v 42 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD E. Zimer 59
olej, plátno na překližce
v 48,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
v 36 ✕ š 46 cm
Signatura: PD V. Kozák
olej, dřevěná deska
v 26,5 ✕ š 20,5 cm