olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD O Bubeníček
v 23,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PN Faltýnek 00
kombinovaná technika, plátno
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Knotek MMI, na rubu 2 x Aleš Knotek 2001
olej, překližka
v 26 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Kavinová
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960
lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022