v 27,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: LD Vilém Plocek 1944, na rubu Vilém Plocek / 1944
olej, plátno
v 30,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 2 x Načeradský
olej, písek, lepenka
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LD P. Kotík
v 27 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD P. Kotík 58
olej, sololit
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: LD monogram JK 85, na rubu na štítku Jiří Kubíček / 1985
olej, plátno, lepenka
v 22 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD F. Fiala, LD F.Fiala
v 32,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Chramosta 68, autorské razítko na rubu
v 38 ✕ š 28 cm
Signatura: UD Zábranský
gyclée print 34/35
v 101,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Kintera 2022
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: LD P. Horák 23, na rubu Pavel Horák 2023
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30,5 cm
v 38 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Zábranský
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
olej, plátno
v 135 ✕ š 180 cm
Signatura: PD Jirka Houska 2008
olej, lepenka
v 29 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Al. Sch.
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD V. Jaro. Stein.
kombinovaná technika, pastel, křídy, karton
v 32,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
olej, lepenka
v 23 ✕ š 20 cm
Signatura: PD P. Matejka
v 17,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Bureš
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997