akryl, olej, plátno
v 195 ✕ š 145 cm
Signatura: na rubu Julius Reichel 2018
olej, plátno
v 58 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu Michal Tomek 2016
akryl, airbrush, plátno
v 63 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Michal Škapa 2022
tempera, lak, lepenka
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Brož 42, na rubu Josef Brož
akvarel
v 29 ✕ š 35 cm
Signatura: PD 2006 Načeradský
křídy, pastel, uhel
v 22 ✕ š 23 cm
Signatura: LD Jan Benda
olej, plátno
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: LD F. Volf, na rubu F. Volf / 1968
olej, plátno
v 89 ✕ š 116 cm
Signatura: PD Načeradský 2009, LD pátek únor
sádrový reliéf, sololit, textilie, autorská adjustace
v 62 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2008
objekt, koláž, písek
v 30 ✕ š 30 ✕ h 3 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2000
asambláž, válečky, olej, dřevěná deska
v 73 ✕ š 102 ✕ h 9 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 1990
akryl, karton, sololit
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Málek III. 83
olej, plátno
v 27,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Kundera 69
olej, lepenka
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram P. K. 51
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Fr Eberl
olej, plátno
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Z Piotrowicz
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: PD P. Kotík 1928
olej, dřevěná deska, parketáž
v 59 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD G. J. J. Van Os. 1838
v 40,5 ✕ š 28 cm
Signatura: LD Rožánek
lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD P. Horák 23, na rubu Pavel Horák 2023
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022