olej, dřevěná deska
v 39,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram HS 90
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 63 ✕ š 46 cm
Signatura: PN K. Špillar
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
pastel, uhel, karton
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Kremlička 1908
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 54 cm
Signatura: LD ABílek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 108 ✕ š 145 cm
Signatura: PD O. Blažíček 31
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Kaván
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
v 21,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Kaván 1899, na rubu Franta Kaván
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
v 46 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 63 ✕ š 73 cm
Signatura: LD K. Langer
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevné křídy, karton
v 39 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Feigl
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Marešová 1932
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 47 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Lin. Procházková 30
olej, lepenka
v 46,5 ✕ š 33 cm
akvarel, kvaš, karton
v 25 ✕ š 36 cm
Signatura: PN P. Kotík 30
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tuš, akvarel, kvaš, běloba
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Oťasso
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
50. léta 20. stol.
olej, plátno
v 62 ✕ š 48 cm
Signatura: LD Poncar
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 64 cm
Signatura: PD 36 E. A. Longen
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD K. Holan
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, překližka
v 28 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Drtikol 1942, na rubu 19/10 1942 monogram D
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |