olej, karton na lepence
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, lepenka
v 26 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Kaván
olej, karton
v 24,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Kaván
v 48 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Fr Podešva
olej, lepenka
v 49 ✕ š 68 cm
Signatura: PD K. Oliva
akryl, karton
v 24,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram D 80-4.
akryl, plátno, deska
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Albich 86, na rubu Albich 86
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 88, na rubu Albich 88
akryl, plátno, deska
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 89, na rubu Albich 89
olej, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, tužka, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 86, na rubu Albich 86
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm