1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
14,2 x 20 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
16,4 x 11 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
10,3 x 15,8 cm
Signatura: C. Bouda
suchá jeha
13 x 9,2 cm
Signatura: C. Bouda
19 x 12,6
Signatura: nesignováno
litografie
27 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
26,3 x 19,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
26,5 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
19 x 12 cm
Signatura: v kameni CB
litografie
19 x 12 cm
Signatura: v desce CB
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: v kameni CB
litografie
18 x 11 cm
Signatura: v kameni CB