1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
23 x 18 cm
Signatura: v tisku CB
kamenorytina, barevná litografie
26,1 x 19 cm
Signatura: v tisku C. B.
26 x 19,1 cm
Signatura: v tisku C. B.
kamenorytina - barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: v tisku C. B.
26 x 19 cm
Signatura: nesignováno
11 x 8 cm
Signatura: v tisku C. B.
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
14 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23,5 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno