1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
14 x 6,5 cm
Signatura: PD C Bouda, CB v tisku
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: LD CB v tisku
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: PD CB v tisku
barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: PD Cb v tisku
barevná litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: PD CB v tisku
akvarel, tuš, karton
20 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD C Bouda
2 x mědirytina
16 x 10,5 / 16 x 10 cm
Signatura: 2 x PD CB v tisku
25 x 31 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
barevná litografie
14,5 x 17 cm
25 x 31 cm
2 x mědirytina
16 x 10 / 16 x 10,5 cm
Signatura: 2 x LD CB v tisku
2 x mědirytina
16 x 10 / 16 x 10,5 cm
Signatura: 2 x LD CB v tisku