1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
25 x 81,5 cm
Signatura: PD C. Bouda 1962
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
21,5 x 14 cm
Signatura: C. B. v tisku
ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: C. B. v tisku
litografie
7,5 x 9,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
akvarel
13,5 x 17 cm
Signatura: UD Cyril Bouda
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: v tisku C B
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: v tisku C B
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB