1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
akvarel, karton
34 x 23,5 cm
Signatura: LD C Bouda 1983
9 x 6 cm
litografie
24 x 16 cm
litografie
21,5 x 14,7 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
11 x 8 cm
Signatura: Cyril Bouda
litografie
14 x 14,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
15 x 13,5 cm
ocelorytina
10,2 x 7,8 cm
Signatura: v tisku C. B.