1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
10 x 7 cm
Signatura: C Bouda
barevná litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: v tisku CB
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: v tisku CB
mědirytina, č. 105
12 x 32 cm
Signatura: Cyril Bouda
kresba perem, karton
32 x 25 cm
Signatura: 10.XII.1975 Cyril Bouda
komb. techn., tuš, kvaš, akvarel, karton
30 x 47 cm
Signatura: LD Cyril Bouda 1979
litografie
9 x 7 cm
kamenorytina, barevná litografie
31,5 x 25 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD v tisku C.B.
litografie
10 x 7 cm
Signatura: PD C. Bouda
akvarel, karton
28 x 40 cm
Signatura: PD C. Bouda 1966
mědirytina
15 x 10 cm
Signatura: PD C. Bouda