1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
14 x 11 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23,5 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB
litografie
20,5 x 14 cm
Signatura: CB
litografie
20,5 x 14 cm
Signatura: CB
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: v tisku C. B.
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: v tisku C. B.
kamenorytina, litografie
26,2 x 19,1 cm
Signatura: v tisku C. B.
kamenorytina, litografie
26,2 x 19 cm
Signatura: v tisku C. B.
kamenorytina, litografie
26,2 x 19 cm
Signatura: v tisku CB