1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
7 x 12 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram Cb v tisku
kamenorytina, barevná litografie, 2 x kamenorytina
23 x 18,5 / 24 x 19 / 23 x 18 cm
Signatura: 3 x PD C Bouda, 3 x D monogram CB v tisku
3 ks 23 x 18,5 cm
3 ks 23 x 18 cm
13 x 7,5 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
barevná rytina
6 x 4 cm
Signatura: uprostřed C Bouda, monogram CB - LJ v tisku
12 x 7,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
barevná litografie 143/200
33 x 24 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
suchá jehla 85/100
16 x 9,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku
tisk
30,5 x 19,5 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
akvarel
19,5 x 34,5 cm
Signatura: PD C Bouda
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 11,5 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, LD CB v tisku