1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
1922
10 x 6 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
23 x 18 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
28 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
28 x 20 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
21 x 13 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
21 x 13 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
21 x 13 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
20 x 12,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
20 x 12,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
20 x 22,5 cm
Signatura: v tisku CB