1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
akvatinta
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
v 7 ✕ š 12 cm
v 17,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na rubu C. Bouda
litografie
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD C Bouda
akvarel
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram CB
litografie, rytina, suchá jehla
4 x 11,5 / 9,5 x 15,5 cm
Signatura: 3 x PD C Bouda, 2 x PD monogram CB v tisku
2 x barevná litografie (74/200)
23 x 18,5 / 13 x 9 cm
Signatura: PD 1 x monogram CB v tisku, 1 x C Bouda
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram CB v tisku
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
v 25 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
v 11,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C. Bouda