1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
kamenorytina
23 x 18 cm
Signatura: C. Bouda
barevná kamenorytina
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept 28/100
5 x 3,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept 89/100
5 x 3,5 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
23 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
23 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
23 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
17,5 x 25,5 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
19 x 11,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
13 x 25 cm
Signatura: C. Bouda
akvarel
20 x 13 cm
Signatura: C. B.