1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
barevná litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
mědirytina
8,5 x 16 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
3 x barevná litografie
3 ks 26 x 19 cm
Signatura: 3 x LD monogram CB v tisku
kamenorytina
23 x 18,5 cm
Signatura: UD C Bouda, LD monogram CB v tisku
kamenorytina
23 x 18 cm
Signatura: PD C Bouda, LD mongram CB v tisku
mědirytina č. 29
27 x 19 cm
Signatura: PD Cyril Bouda, monogram CB v tisku
12 x 8 cm
Signatura: PD C. Bouda, monogram CB v tisku
1952
13 x 9 cm
Signatura: PD 1952 C. Bouda, monogram Cb v tisku
12,5 x 8 cm
3 x barevná litografie
3 ks 26 x 19 cm
Signatura: 3 x LD CB v tisku
akvarel
20,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: LD C. Bouda
dřevoryt, 2 x barevná litografie
16,5 x 12,5 / 10,5 x 14,5 / 13 x 8 cm
Signatura: LD C Bouda, 2 x PD monogram CB v tisku, UD Jiří Bouda 01