1901–1984
958
133 %
717 Kč
110 000 Kč
3 x různé techniky
7 x 12 / 25 x 17,5 cm
Signatura: 3 x D C Bouda
litografie
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD C Bouda
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram BC v tisku
barevná litografie
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
4 x litografie
17 x 10,5 / 10 x 15,5 cm
Signatura: 4 x PD C. Bouda, 1 x C. Bouda a 3 x různě monogram CB v tisku
2 x barevná litografie
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: 2 x PD C Bouda, 2 x LD monogram CB v tisku
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD C. Bouda, C. Bouda v tisku
barevná litografie
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD monogram CB v tisku
barevná litografie
v 9,5 ✕ š 16 cm