1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
13 x barevný ofset
v 47 ✕ š 32 cm
Signatura: 1 x Cyril Bouda v tisku, 11 x monogram CB v tisku
akvarel, tuš, běloba
v 10,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
barevná litografie
v 18 ✕ š 11 cm
Signatura: UD C. Bouda, PD monogram CB v tisku
v 26 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD C Boudda, LD 8. III. 1980
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Cyril Bouda
akvarel
v 22 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD 6. VII. 1961, PD Cyril Bouda
kresba tuší, akvarel / 2 x barevná litografie
15,5 x 18 / 11,5 x 6,5 cm
Signatura: PD C Bouda, UD J. Boudová 1997, na rubu Jana Boudová 99
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD C. Bouda, C. Bouda v tisku
4 x litografie, dřevoryt
v 21 ✕ š 13,5 cm
Signatura: 5 x C Bouda, monogram CB v tisku
5 x mědirytina
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD 5 x C. Bouda, 5 x D monogram CB v tisku
barevná litografie
v 26 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku