1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: C Bouda
litografie
24,7 x 17,7 cm
Signatura: v kameni CB
barevná litografie 141/150
21,5 x 34 cm
Signatura: C Bouda
kamenorytina
25 x 20 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: v kameni CB
litografie
23,5 x 17 cm
Signatura: v kameni CB
mědirytina
10,8 x 7,8 cm
Signatura: C Bouda
litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: v kameni CB
mědirytina
13 x 8 cm
Signatura: v desce CB
kamenorytina
22,5 x 17 cm
Signatura: v kameni CB
litografie
20 x 15 cm
Signatura: C Bouda, v tisku CB