1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie
26 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
27 x 19 cm
Signatura: nesignováno
litografie
28 x 18,5 cm
Signatura: v tisku CB
barevná litografie
23 x 18 cm
Signatura: v tisku CB
mědirytina
12 x 7,5 cm
Signatura: C Bouda, v tisku CB
litografie
17 x 10 cm
Signatura: C. Bouda
mědirytina
13 x 8 cm
Signatura: v tisku CB
barevná litografie
23,5 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
barevná litografie
24 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
26 x 18 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
19 x 12 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
24 x 13,5 cm
Signatura: V Bouda