1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD C Bouda, v tisku CB
kamenorytina
25 x 19 cm
Signatura: CB v tisku
kamenorytina
24 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
4 x 12 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina
24 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
12 x 9 cm
Signatura: C. Bouda v obraze
14,5 x 9 cm
Signatura: B v tisku
litografie 90/200
19 x 12,5 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
12 x 19,5 cm
Signatura: C. Bouda
19 x 12 cm
Signatura: CB v tisku