1901–1984
961
133 %
717 Kč
110 000 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
litografie, dřevoryt
18,5 x 11 / 6 x 8 cm
Signatura: 2 x D monogram CB v tisku
dřevoryt, suchá jehla
11,5 x 6,5 / 6 x 3,5 cm
Signatura: UD C. Bouda, PU monogram CB v tisku
17,5 x 25,5 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
19 x 11,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
13 x 25 cm
Signatura: C. Bouda
akvarel
20 x 13 cm
Signatura: C. B.
10 x 8 cm
Signatura: CB
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18 x 12 cm
Signatura: CB v tisku
barevná litografie
24 x 18 cm
Signatura: CB v tisku
barevná litografie
23 x 18 cm
Signatura: CB v tisku