1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
32,5 x 39,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
barevná litografie
43,5 x 30,5 cm
Signatura: C. Bouda 1945 v tisku
25 x 81,5 cm
Signatura: PD C. Bouda 1962
akvarel
28 x 41 cm
Signatura: PD C. Bouda 1982
24 x 16 cm
Signatura: v tisku CB
barevná litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
19 x 12,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: C. Bouda
6 x 9,5 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina
19,5 x 12,5 cm
Signatura: C. B. v tisku