1901–1984
959
133 %
717 Kč
110 000 Kč
komb. techn., tuš, kvaš, akvarel, karton
30 x 47 cm
Signatura: LD Cyril Bouda 1979
litografie
9 x 7 cm
kamenorytina, barevná litografie
31,5 x 25 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD v tisku C.B.
litografie
10 x 7 cm
Signatura: PD C. Bouda